Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

organizacja Nadleśnictwa Opole

organizacja Nadleśnictwa Opole

Biuro Nadleśnictwa:

NADLEŚNICZY: Marek Cholewa

zastępca nadleśniczego:  Lidia Bocianowska

główny księgowy: Lidia Quaschniok-Quade

sekretarz: Kamil Kaniecki

inżynierowie nadzoru:   Jan Słowik, Waldemar Hylla

referent ds. pracowniczych: Dominika Maziarz

Dział administracyjno-gospodarczy:

Krystian Wiench, Mariusz Kurek, Dorian Joszko

Dział finansowo-księgowy:

Karolina Rapacz, Małgorzata Rusak,

Agnieszka Krehut-Kaniecka, Aurelia Babiarz

Posterunek Straży Leśnej

komendant: Waldemar Wilk

strażnik leśny: Tadeusz Dulęba

Dział gospodarki leśnej:

specjalista SL ds. handlu i marketingu:  Paweł Opalach

starszy specjalista SL ds. handlu i marketingu: Artur Pirzewski

referent ds. hodowli lasu i ochrony lasu: Dawid Furtak

specjalista SL ds. użytkowania lasu:  Marek Dudik

specjalista SL ds. stanu posiadania, BHP, administrator SILP:  Rafał Miłkowski

referent ds. ochrony przyrody i edukacji: Grzegorz Kałuża

 

Podział na leśnictwa wraz z obsadą kadrową

Leśnictwo Narok

leśniczy: Franciszek Okrzyński

podleśniczy: Andrzej Zimmermann

Leśnictwo Dąbrowa

leśniczy:  Janusz Gruszka

podleśniczy: Erwin Szmit

podleśniczy: Marek Jankowski

Leśnictwo Lipowa

leśniczy: Lotar Wiercimok

podleśniczy:Mateusz Kozłowski

Leśnictwo Suchy Bór

leśniczy:  Waldemar Jahn

podleśniczy: Andrzej Krupski

Leśnictwo Walidrogi

leśniczy: Jacek Boczar

podleśniczy: Czesław Mejsyk

Leśnictwo Grotowice

leśniczy:  Grzegorz Przydatek

podleśniczy: Andrzej Romanowicz

podleśniczy: Adam Borkowski

Leśnictwo Dąbrowice

leśniczy:  Piotr Gomulski

podleśniczy: Jakub Proszewski

Leśnictwo Knieja

leśniczy:  Sylwester Wilk

podleśniczy: Artur Mrugała

Leśnictwo Krasiejów:

leśniczy: Leszek Kowalik

podleśniczy: Hubert Śmiech

Leśnictwo Grodziec

leśniczy: Zygmunt Kulig

podleśniczy: Norbert Król

Leśnictwo Zawada

leśniczy:  Andrzej Praski

podleśniczy: Radoslaw Paradowski

Leśnictwo Chrząstowice

leśniczy:  Damian Czupala

podleśniczy: Arkadiusz Sobiech

Leśnictwo Dębska Kuźnia

leśniczy: Wojciech Obrębski

podleśniczy: Jacek Musiał

Leśnictwo Szkółkarskie Płaszczyna

leśniczy: Wiesław Styrczewski