Wydawca treści
organizacja Nadleśnictwa Opole
Biuro Nadleśnictwa:
NADLEŚNICZY: Marek Cholewa
zastępca nadleśniczego: Lidia Bocianowska
główny księgowy: Lidia Quaschniok-Quade
sekretarz: Kamil Kaniecki
inżynierowie nadzoru: Waldemar Hylla, Marek Bocianowski
specjalista ds. pracowniczych: Beata Szwonder
Dział administracyjno-gospodarczy:
Krystian Wiench, Mariusz Kurek, Paulina Kolbusz
Dział finansowo-księgowy:
Karolina Rapacz, Małgorzata Rusak,
Agnieszka Krehut-Kaniecka,
Dominika Maziarz, Izabela Wójtowicz
Posterunek Straży Leśnej
komendant: Waldemar Wilk
strażnik leśny: Tadeusz Dulęba
straznik leśny: Dawid Grabowski
Dział gospodarki leśnej:
specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej, sprzedaży drewna: Paweł Opalach
referent ds. sprzedaży drewna: Aleksandra Zimoch
specjalista ds. hodowli lasu, szkółkarstwa i nasiennictwa: Dawid Furtak
specjalista ds. użytkowania lasu, gospodarki rolno łąkowej i lasów niepaństwowych: Marek Dudik
specjalista ds. ochrony lasu, ochrony przyrody i edukacji przyrodniczo leśnej: Rafał Miłkowski
specjalista ds. stanu posiadania oraz leśnej mapy numerycznej: Grzegorz Kałuża
Podział na leśnictwa wraz z obsadą kadrową
Leśnictwo Narok
leśniczy: Erwin Szmit
podleśniczy: Andrzej Zimmermann
podleśniczy: Natalia Złotek
Leśnictwo Dąbrowa
leśniczy: Janusz Gruszka
podleśniczy: Marek Jankowski
Leśnictwo Lipowa
leśniczy: Lotar Wiercimok
podleśniczy: Adam Borkowski
Leśnictwo Suchy Bór
leśniczy: Waldemar Jahn
podleśniczy: Andrzej Krupski
Leśnictwo Walidrogi
leśniczy: Jacek Boczar
podleśniczy: Czesław Mejsyk
Leśnictwo Grotowice
leśniczy: Grzegorz Przydatek
podleśniczy: Andrzej Romanowicz
Leśnictwo Dąbrowice
leśniczy: Piotr Gomulski
podleśniczy: Jakub Proszewski
Leśnictwo Knieja
leśniczy: Sylwester Wilk
podleśniczy: Artur Mrugała
Leśnictwo Krasiejów:
leśniczy: Leszek Kowalik
podleśniczy: Hubert Śmiech
podleśniczy: Norbert Król
Leśnictwo Grodziec
leśniczy: Zygmunt Kulig
podleśniczy: Anna Kowalik
Leśnictwo Zawada
leśniczy: Andrzej Praski
podleśniczy: Radoslaw Paradowski
Leśnictwo Chrząstowice
leśniczy: Damian Czupala
podleśniczy: Arkadiusz Sobiech
Leśnictwo Dębska Kuźnia
leśniczy: Wojciech Obrębski
podleśniczy: Jacek Musiał
Leśnictwo Szkółkarskie Płaszczyna
leśniczy: Wiesław Styrczewski